sportsgear.co.il

אפליקציות ספורט – להיות בכושר מלא ולהתחטב

אפליקציות ספורט – להיות בכושר מלא ולהתחטב מגוון אפליקציות הכושר והאימון הקיימות מאפשרות לכם להכנס לכושר ולחטב את הגוף עם מאות תרגילים הכוללים מידע, וידיאו, תמונות והדרכות   מכשירי הסמארטפון כבשו את העולם בסערה ועימם מאות אלפי אפליקציות בכל תחום ולכל מטרה. אז לפני שהנכם מצטיידים במיטב בגדי ספורט מנדפי זיעה ורצים לחדר הכושר, קראו מאמר..


הליכונים מובחרים - איזה הליכון הכי מתאים לכם

הליכונים מובחרים - איזה הליכון הכי מתאים לכם הליכונים ביתיים מאפשרים להביא את חדר הכושר אליכם לחיים בריאים מבלי לצאת מהבית ולהנות מטכנולוגיה עכשווית ומתקדמת בשיא הנוחות   אם אינכם רואים את עצמכם נרשמים לחדר כושר, משלמים סכומי עתק עבור מנוי שאולי לא תעשו בו שימוש ואינכם רוצים להשתמש במגוון מכשירים עם אנשים רבים, מכשירי ספורט ביתיים..


בגדי ספורט לילדים – גדלים על ברכי המשחק

בגדי ספורט לילדים – גדלים על ברכי המשחק הם מגיעים במגוון צבעים, סוגים וסגנונות, ומציעים לכל ילד, בגילאים שונים, את ההרגשה של להיות ספורטאי של ממש. בגדי ספורט לילדים, בקרוב אצלכם זה לא רק לבנים, זה מגיע במגוון דגמים וצבעים, וזה זמין במגוון מידות – אלו הם בגדי ספורט לילדים, בגדים אלו מתאימים כמתנה ייחודית או כחליפות לחוגי ספורט..


בגדי ספורט לנשים - כל המחירים, כל הדגמים

בגדי ספורט לנשים - כל המחירים, כל הדגמים גם כשיוצאים לעשות ספורט צריכים להיראות יפים, בגדי ספורט לנשים, גם ליופי, גם לספורט   אינספור מחקרים כבר הוכיחו כי פעילות ספורטיבית ובמיוחד פעילות חובבנית ולא תחרותית תורמת למחזור דם תקין, לבריאות המתאמן, להרגשה של סיפוק והערכה ובכלל לחיים טובים הרבה יותר הן בריאותית והן נפשית. אז במקום לבזבז..


מכשירי ספורט לילדים - שומרים על כושר מילדות

מכשירי ספורט לילדים - שומרים על כושר מילדות גם אם אתם לא חולמים שהילד שלכם יצא עמרי כספי או יוסי בניון, עדיין אתם צריכים לעודד אותו לעשות ספורט , ועם המכשירים הנכונים   אחת הטענות כנגד מורים להתעמלות בבתי ספר ונגד בתי ספר עצמם היא, שהם אינם מלמדים את הילדים שלנו לעשות ספורט ואינם משרישים בהם את האהבה לעשיית ספורט. במקום זה..


אופני כושר - לדווש בלי להתרחק מהסלון

אופני כושר  - לדווש בלי להתרחק מהסלון אופני כושר ביתיים- מאפשרים לבצע עבודה אירובית מעולה ללא שחיקה של מפרקים רבים, מכשיר קטן שנוח להציב לפני הטלביזיה, ואפילו חיבור לחשמל לא תמיד צריך. אבל איך לעזאזל בוחרים בין כל המותגים את האופניים הנכונות הישבנים שלנו בילו שעות (במצטבר) על דגמים שונים של אופני כושר ביתיים. בחנו מגוון..


נעלי ספורט לילדים - תנו להם לרוץ בבטחה

נעלי ספורט לילדים - תנו להם לרוץ בבטחה תשכחו מהפרסומות, זה לא קשור לתחרות למי יש נעליים יותר יקרות, וזה גם לא בגלל שזמר או שחקן נועלים נעלים כאלה. בחירת נעלי ספורט לילדים היא קודם בחירה לרגל בריאה נעלי ספורט לילדים לא זוכות לשווקי היוקרה של נעלי ספורט מקצועיות לאתלטים בוגרים. בעוד שבתחומי הלבוש ואפילו ההנעלה קיימים..


ציוד ספורט לנשים בהריון - לא נפסיק להתאמן

ציוד ספורט לנשים בהריון - לא נפסיק להתאמן אם בעבר נשים בהריון היו מתבקשות לשבת בבית ולהשלים עם מצבן, אזי שכיום הדיאטה של אחרי הלידה, מתחילה בפעילות ספורטיבית בתקופת ההריון   מתרבים המחקרים וההמלצות של רופאים אשר מציעים לנשים בהריון לא להפסיק עם הפעילות הספורטיבית בעת תקופת ההריון. המחקרים אומנם מסייגים זאת, וטוענים שנשים..


משקולות - כיצד בוחרים משקולות לפיתוח הגוף

משקולות - כיצד בוחרים משקולות לפיתוח הגוף לכאורה כל דבר יכול לשמש אותנו בתור משקולות, מספרים ועד רהיטים קלים. מיד נבין למה רק משקולות משמשות אותנו לשם כך ולא חפצים אחרים למרות שחלק מן המתאמנים המתחילים "מתלהבים" יותר לנוכח מתקני ספורט מבודדי שריר (מכשירי התנגדות), מחקרים רבים (וגם ההגיון הבריא, כפי שנראה מיד),..


אליפטיקל - הפוקנציונליות שבקומפקטיות

אליפטיקל - הפוקנציונליות שבקומפקטיות בהיעדר זמן לצאת מהבית אל מכון כושר לצורך אימון, מכשירים דוגמאת אליפטיקל, מאפשרים לנו להתאמן בסלון הביתי מכשירי ספורט ביתיים נאלצים לשלב בין דרישה לקומפקטיות לבין פונקציונליות גבוהה. אין זה מפתיע אם כן שכמעט 80% מן המכירות של ציוד כושר לשימוש ביתי הם מכשירי כושר לפעילות..


ציוד צלילה - לשחות עם הדגים ולצאת מהים בשלום

ציוד צלילה - לשחות עם הדגים ולצאת מהים בשלום אמרו כבר לפנינו, אין דבר יותר מרגיע מחוף ים שקט. תרשו לנו לתקן, מתחת לפני המים, במעמקי הים, רק אתם, הדגים וציוד צלילה. השלווה המושלמת אומנם שטחה של ישראל אינו גדול, אך היא זכתה במתנה שלא מעט מדינות היו שמחות לקבל, חופי ים מרהיבים במערב ובדרום, שמאפשרים לתושביה לצלול אל המעמקים וליהנות..


הליכונים - ללכת בבית ולהרגיש במכון כושר

הליכונים - ללכת בבית ולהרגיש במכון כושר במקום להשקיע במנוי חדר כושר, למה שלא תרכשו לעצמכם הליכון לבית או למשרד? כאן תוכלו לקרוא מה אתם צריכים לדעת לפני הרכישה הליכונים ופתרונות אימון אירוביים אחרים אחראיים למעל ל80% מתקציב ציוד ספורט של מרבית חדרי הכושר המקצועיים, כך מבדיקה שערכנו בקרב כ-10 חדרי כושר מקצועיים (ביניהם חדר הכושר..


מכשירי ספורט ביתיים - מחירון

מכשירי ספורט ביתיים - מחירון רבות דובר על מכשירי ספורט לבית, במאמר זה נסקור דוגמאות של מכשירי ספורט שונים שיכולים לשרת אתכם לצורך אימון גופני ביתי אופנת הכושר לא פסחה, כידוע, גם על בני ישראל. לצד פעילות ספורטיבית עממית, כגון ריצה, הליכה ורכיבה על אופניים, החלו להופיע בשנים האחרונות מתקני ספורט בגנים ציבוריים שמאפשרים..


נעלי ספורט - המדריך השלם

נעלי ספורט - המדריך השלם עם התפתחות תופעת הריצה העממית וטיולי השטח, נעלי ספורט זכו לגידול עצום במכירות, ומאז הם יצרו ענפים שונים שאיפשרו להם להגדיל את המכירות בעשרות אחוזים מחקר שנערך לפני מספר שנים בישראל גילה שיותר מ-80 אחוז מהישראלים נועלים נעלי ספורט.  כאשר נשים נועלות יותר נעלי ספורט מגברים,..


כיצד רוכשים מכשירי ספורט

כיצד רוכשים מכשירי ספורט למרות שאנחנו מוקפים מכוני כושר ומכשירי ספורט בגנים הציבוריים, אין דבר שגורם לנו לעשות כושר יותר מאשר מכשירי ספורט שעומדים אצלנו בבית העלייה בצריכת מכשירי ספורט בישראל מביאה איתה כמובן לא מעט תלונות על שירות ועל טיב המכשירים. אומנם יש בישראל מספר יבואנים גדולים אשר מוכרים..


מכשירי ספורט - עבודה נכונה על שרירי הגוף

מכשירי ספורט - עבודה נכונה על שרירי הגוף נגמרו התירוצים, אין צורך יותר בהסברים מפותלים, רוכשים מכשירי ספורט לבית ומתחילים לעבוד על הגוף אתם מביטים על עצמכם במראה ותוהים, לאן נעלם הגוף השרירי והחסון שפעם היה לכם? ובכן הוא לא נעלם הוא פשוט הלך לאיבוד. מעט אימונים, תזונה נכונה והנה אתם חוזרים לעצמכם. אחרי שתחליטו שאתם מעוניינים..


Copyright © 2022 sportsgear.co.il כל הזכויות שמורות
אתר ציוד ספורט מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום ציוד ספורט
רוצים לקנות ציוד ספורט? מלאו את הטופס וקבלו הצעות
אנחנו עובדים עם חנויות ספורט מובילות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!